ТОВ ” АЙ -ТІ- ПІ- БУД”
ТОВ ” АЙ -ТІ- ПІ- БУД”
Київ, Луганская обл. Первомайск ул. Театральная 10

Про нас

основним видом діяльності ТОВ " АПТБ " є проектування та монтаж слабкострумових систем ( ЛВС , ВОЛЗ , систем відеонаблюбенія охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу ) та електромонтажні роботи .

Конкурентні переваги компанії:

Проектування мереж та монтаж СКС - один з основних напрямків діяльності нашої компанії , що незмінно позитивно позначається на термінах проведення робіт і їх якості . Проектування та монтаж СКС займе мінімум часу і не зажадає серйозних капіталовкладень . < Br / > ми здійснюємо проектування СКС і монтаж мереж на основі сучасних вимог до подібних комунікацій , дотримуючи всі прийняті в галузі норми і стандарти. Пропонуючи монтаж мереж СКС , ми також орієнтуємося на індивідуальні потреби клієнтів і конкретні параметри приміщень , що дає можливість оптимізувати витрати і добитися максимальних результатів від використання СКС. компанія має мобільні бригади досвідчених фахівців , орієнтовані на виконання короткострокових і великих ( довгострокових ) підрядних робіт з монтажу слабкострумових систем та електричних систем будь-якої складності . компанія має окремі підрозділи в різних містах України що робить компанію доступною для реалізації будь-якого проекту з України .

Товари / Послуги:

Пропонуємо сучасні структуровані кабельні системи СКС ! Монтаж мереж СКС Монтаж ЛВС | Локальної обчислювальної мережі - взаємопов'язані події від узгодження побудови топології мережі , проектно - вишукувальних робіт , комплексу будівельно -монтажних робіт до заходів з атестації змонтованої мережі на відповідність заданій категорії . Підсумок завершення даних процесів - надійна мережа передачі даних. Монтаж систем відеоспостереження Основні електромонтажні роботи , які пропонує наша компанія : - прокладка електричного кабелю ; < br / > - повна або часткова заміна всієї електропроводки; - установка розеток , вимикачів та інших пристроїв для підключення електроприладів; -розрахунок , збірка і монтаж електрощитів ; - підготовка проектної документації ; - проведення вимірювань електромережі , її тестування і підготовка звітів - кладка тротуарної плитки , каменю , внутрішньобудинкові оздоблювальні роботи та оздоблення фасадів.

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

Луганская обл. Первомайск ул. Театральная 10

Час роботи:

с 10.00-17.00

Контактна особа:

Александр

Телефон:

Факс:

38(064)5562279